O MNE

Som spoločníkom a konateľom realitnej kancelárie REALITY SERVICE, s.r.o. Predajom nehnuteľností sa zaoberám už od roku 2007. Realizujeme vlastné developérske projekty ako jediní v regióne – Nová Lutila, Slaská-Diely, Novostavby ZH. Práca s realitami mi ukázala, že aj keď je práca s ľuďmi považovaná za „najťažšiu“, je podľa mňa aj veľmi zaujímavá a dynamická. Mojou najväčšou prioritou je maximálna spokojnosť klientov.

Zakladám si na profesionalite, vždy rád prinášam niečo nové v oblasti realít, a preto využívam pri predaji nehnuteľností nové pokrokové spôsoby propagácie, ako je home staging, video prehliadky, či 3D virtuálne prehliadky. Vďaka silnému zázemiu, detailnej znalosti miestneho trhu a vedomostí Vám viem zabezpečiť atraktívnu ponuku a výhodné podmienky pri realizácii vášho zámeru.

Sme v dobe webovej a v realitnom businesse záleží na kvalite prezentovania Vašej nehnuteľnosti aj na internete a sociálnych sieťach. Vďaka svojmu citu pre obchod a kladenia dôrazu na profesionálny prístup aj k tomu najmenšiemu detailu sa mi úspešne darí zvyšovať kvalitu mnou poskytovaných služieb v realitnom svete.

ČO SI NA MNE KLIENTI CENIA

1. RÝCHLOSŤ
Kedykoľvek mi klient zavolá, som okamžite k dispozícii alebo bezodkladne volám naspäť. Vie, čo sa deje a má odo mňa presné a aktuálne informácie. Nežije v nevedomosti a v strese, že sa niečo deje a čo sa deje a či sa to dá vyriešiť.

2. POCTIVOSŤ
V každej situácii chránim záujmy klienta a neustále dohliadam na rýchly, profesionálny a bezpečný priebeh realitného obchodu.

3. SPRAVODLIVOSŤ
Spokojný musí byť tak predávajúci ako kupujúci. Kupujúci musí vedieť, že ho nechcem pripraviť o peniaze. Predávajúci musí za svoju nehnuteľnosť dostať to, čo požaduje.

4. DOCHVÍĽNOSŤ
Keď poviem termín, tak ho vždy dodržím. Neexistuje iná možnosť. Neruším obhliadky, nechodím neskoro. ČO SĽÚBIM, TO SPLNÍM – keď sľúbim klientovi, že niečo urobím a kedy to urobím, tak to urobím a klienta informujem.

5. POZITIVITA
Som typ človeka, ktorý dotiahne obchod do konca i v prípade, ak sa zdá, že je všetko stratené. V každej situácii hľadám a nájdem riešenie.

6. VYTRVALOSŤ
Niekedy nejdú veci tak hladko, ako by sme si predstavovali. Nastanú aj náročnejšie situácie, ktoré človeka potrápia a dajú mu zabrať viac ako by čakal. No aj vďaka tomu sa stávame silnejšími a preto je dôležité sa v danom okamihu nevzdávať a kráčať v ústrety cieľu.

Prečo vznikli tieto stránky?

Nie je maklér ako maklér. Čo tým chcem povedať? Len toľko, aby ste pri voľbe makléra postupovali opatrne a zvážili jeho odbornosť a spoľahlivosť. Predaj alebo kúpa nehnuteľnosti je dôležitý životný krok, ktorý by nemal nikto podceňovať. Prečítajte si moje články a verím, že vám tieto informácie pomôžu v rozhodovaní, aby ste si pre predaj nehnuteľnosti zvolili tú správnu cestu.

Veľmi si zakladám na budovaní dobrého mena, o čom za mňa hovoria aj referencie spokojných klientov. Realitný svet je často tvrdý, a preto sa snažím prinášať do tohto obchodu férovosť, ľudskosť a vzájomnú dôveru.

Kvalita mojich služieb a otvorený prístup ku klientom presvedčili už mnohých, ktorí uvažovali ako najlepšie predať, či kúpiť nehnuteľnosť. Tí, ktorí prekročili prah našej kancelárie sa teraz s dôverou vracajú.

Ponúkam Vám pri každom obchode odbornosť, kvalitu a profesionalitu. Aj o Vašu nehnuteľnosť môže byť profesionálne postarané!

Prečo práve so mnou?

ZNALOSŤ TRHU
Ľudia túžia mať svoje bývanie vo vlastníctve – je to ich absolútna priorita. Preto vždy sledujem trendy, zmeny a novinky.

PROFESIONALITA
Pri svojej práci používam najmodernejšie technológie pre maximálny efekt – profesionálne fotografie, video prehliadky, home staging, 3D scan nehnuteľností a ďalšie.

PRAX
V realitách sa pohybujem od roku 2007 a mám za sebou stovky spokojných klientov.