REFERENCIE

Dobrý deň,

spolupráca s pánom Ing. Borisom Beniakom bola vynikajúca, lebo všetko urobil doslova “ na kľúč“. Všetky kroky korektne odkonzultoval a dodržal stanovené termíny. Jeho ochota a vysoko profesionálny prístup pri kúpe našej nehnuteľnosti boli neoceniteľné. Za inšpiratívny prístup ešte raz veľká vďaka.

 

Marek Rusnák, Slaská

Dobrý deň,

touto cestou by som sa chcel poďakovať pánovi Ing. Borisovi Beniakovi za sprostredkovanie kúpy RD. Pozitívny dojem som získal už pri obhliadke, kde nám pán Ing. Beniak poukazoval detailne celý dom i s pozemkom a poskytol potrebné informácie ako k stavbe, tak aj k stavu parciel na katastri. Počas celého procesu prebiehala bezproblémová komunikácia či už osobná, mailom alebo cez telefón. Takže ešte raz ďakujem za prístup, korektnosť a ústretovosť a prajem všetko najlepšie.

 

Miroslav, Žiar nad Hronom

Profesionalita, nadštandardný prístup, priateľské a ústretové jednanie, ochota a spoľahlivosť. Ďakujem spoločnosti REALITY SERVICE, s.r.o. a pánovi Ing. Borisovi Beniakovi za spoluprácu pri kúpe môjho prvého bytu. Postaral sa úplne o všetko, počnúc kúpno-predajnými zmluvami až po komunikáciu s inštitúciami pri prepisoch energií. Veľmi rád odporúčam.

 

Ivan Gelien, Žiar nad Hronom

Vážený pán Ing. Beniak,

z našej strany bola maximálna spokojnosť od prvého telefonického kontaktu z Vašej strany až po ten posledný. Celkový priebeh hodnotím vysoko profesionálne, všetko vždy platilo ako bolo dohodnuté, otvorené a korektné jednanie, a hlavne rýchly a plynulý priebeh celého obchodu. Na základe vlastných skúseností, budeme určite odporúčať služby Vašej spoločnosti REALITY SERVICE, s.r.o.

 

Peter, Zvolen